yasal uyarı

Web sayfamıza girdiğinizde, aşağıdaki şartları kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki koşulları kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmanıza izin verilmeyeceğini unutmayınız. 

İnplato | Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. web sayfalarının, içeriğinin ve yayınlanan bütün fotoğraf ve metinlerin telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasını düzenleyen yasa ile inplato | nisan fotoğraf tanıtım hizmetleri ltd.şti.’ne aittir. 

İnplato | Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti.’nin yazılı onayı olmadan veya aksi belirtilmemişse; içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, yeniden dağıtımı ya da saklanması, hiç bir koşulda yapılamaz. 

İnplato | Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. web sayfalarının ve içeriğinin, sadece bilgisayarınız veya mobil cihazlarınız üzerinde tarama izni vermektedir. Site ve içeriği size kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve içeriğinin tarama, görüntüleme ve bilgi amaçlı kullanımı ve ancak kaynak belirtilerek link verilmesi yasak değildir. 

Bunların yeniden dağıtımı için yazılı izin almak zorundasınız. Aksi durumlarda tazmin ve yasal haklarımız saklıdır. İnplato | Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti. web sayfalarının içeriği, “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu sürece” esasına dayanarak verilmiştir. Web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti edilmez. İnplato | Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti., sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar. 

İnplato | Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti., size erişim kolaylığı sağlamak için, üçüncü şahısların sahip olduğu internet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, firmamızının bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve üçüncü şahıs siteleri tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul ediyorsunuz. Ayrıca, site dışına verilen bir link, İnplato | Nisan Fotoğraf Tanıtım Hizmetleri Ltd. Şti.’nin o siteyi ya da üçüncü şahıs sitesinde belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez.  

Telif Hakkı © Nisan Fotoğraf Tanıtım Hiz.Ltd.Şti | Tüm hakları saklıdır.

 

 

 

 

yasal uyarıinplato