Emlak ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığı

Emlak kiralamak veya satmak istiyorsanız önce doğru fotoğrafa ihtiyacınız var.

Çok yüksek maliyetlere katlanmadan konut ve işyerlerinizin fotoğraflarını deneyimli ekiplerimize çektirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi aramak.

Sahip olduğunuz mülklerin kolay kiralanması ve satışı için artık internet siteleri ve dijital ilanlar kullanılıyor. İnternet ve dijital imkanlar emlak ve gayrimenkul pazarlamasında çığır açtı. Bununla birlikte dijital platformlar, birçok şeyi kolaylaştırırken seçicilik ve kaliteli içerik konusunda çaba gösterilmez ise hiç bir işe yaramıyor. Gayrimenkul kiralama ve satış ilanları yayınlayan web sitelerinde ve pazar yerlerinde, ilanın görülmesini sağlamak için standart listeleme yetmiyor. İlanı öne çıkarmak ve görünür olmasını sağlamak için yüksek ilan ve reklam bedelleri ödemek gerekiyor. 

sahibinden.com, hurriyetemlak.com, milliyetemlak.com gibi gayrimenkul satışı ve kiralanması için aracılık yapan siteler; airbnb.com.tr gibi turistik amaçlı ev kiralamasına aracılık yapan siteler, mülkü doğru ifade eden iyi fotoğraflar kullanılmasının listeleme sırasında ilanın şansını artırdığı konusunda üyelerini uyarıyor.

Yüksek ilan bedelleri ödemeden farkedilmenin en kolay yolu iyi fotoğraf kullanmaktır. İyi fotoğraf kullanıldığında ilave bedeller ödemeden ilanınız kolayca farkedilir ve hedefe ulaşırsınız.

≡ Gayrimenkul Fotoğraf Çekimi Ücretleri
  • Gayrimenkul fotoğraf çekimi 500 TL’den başlar. 

Standart ve lüks konutlarda bulunduğu bina giriş cephesi, mutfak, salon, odalar, banyo vb. alanların fotoğrafları çekilir ve internet yayınına hazır halde teslim edilir. Belirtilen fiyat 2+1 ve altı konutlar için ücrettir. Fotoğraflanacak giriş cephesi, 2 oda, mutfak, banyo haricinde cephe ve bölüm arttıkça her birim için ücrete 100 TL. ilave edilecektir.

  • Müstakil konut çekimi 750 TL’den başlar. 

Müstakil ve ticari gayrimenkuller; bina, bahçe, müştemilat, mutfak, salon, odalar, banyo vb. alanların fotoğrafları çekilir ve internet yayınına hazır halde teslim edilir. Belirtilen fiyat 3+1 ve altı lüks ve müstakil konutlar için ücrettir. Fotoğraflanacak giriş cephesi, 3 oda, 1 salon mutfak ve banyo haricinde cephe ve bölüm arttıkça her birim için ücrete 100 TL. ilave edilecektir.

  • 360º Sanal Turlar çekimi ücreti; 400 TL’den başlar.

360º sanal turlar tek sahneli veya birbirine bağlantılı çok sahneli üretilebilir. İnternet yayınına hazır halde teslim edilir. Belirtilen fiyat tek birim ücretidir. Sanal tura eklenecek her birim için 300 TL. ilave edilecektir.

  • Ticari mülk çekim ücreti 1.000 TL. 

  • Gayrimenkul video ihtiyaçlarınız için lütfen fiyat sorunuz.

 

Örnek Fotoğraflar
Örnek Sanal Turlar

360º Sanal Tur | inplato Ofis ve Platosu

Space Gayrimenkul | 360º Sanal Tur

≡ GAYRİMENKUL FOTOĞRAFÇILIĞI EĞİTİMLERİ

Gayrimenkul danışmanlarına yönelik fotoğraf kurslarımız için fotoğraf kursları sayfamızı inceleyiniz.

 
Emlak ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığımustafa turgut